+420 604 567 299

Poptávka ubytování

Ode dne 25. května 2018 se bude ochrana osobních údajů fyzických osob v České republice řídit novými pravidly.Tato nová pravidla vycházejí z evropské legislativy, konkrétně nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecného nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „Nařízení“).

Odesláním poptávkového formuláře SOUHLASÍTE se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše data mohou být zpracovány pouze pro účely přímého marketingu (zaslání nabídky našich služeb), pro které je nezbytný Váš souhlas, a to po dobu a způsobem, jak je uvedeno v konkrétním souhlasu. Jedná se o tyto účely:

• nabízení ubytovacích služeb naší společnosti: osobní údaje - jméno, příjmení, adresa a kontaktní údaje (telefon a e-mail) jsou zpracovány po dobu maximálně 3 let, resp. do odvolání Vašeho souhlasu.

Vaše osobní údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám. Osobní údaje jsou zaznamenávány elektronicky, v příslušném technickém zařízení, které je zabezpečeno proti neoprávněnému užití SW ochranou. Technický nosič je ukládán na bezpečném místě a je chráněn před odcizením. Veškerou agendu zpracovává pověřená osoba - správce. Jiné osoby (zaměstnanci) nemají k datům přístup.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Odhlásit se můžete odvoláním souhlasu výslovným a srozumitelným projevem vůle, například formou doporučeného dopisu, e-mailem z adresy, kterou u nás máte evidovanou jako kontaktní, telefonátem do naší firmy. Nezbytnou náležitostí je uvedení účelu, pro který souhlas se zpracováváním údajů odvoláváte. V případě, že nesouhlasíte se zpracováním údajů, které jste naší společnosti poskytli při zaslání dotazu ohledně možnosti ubytování, kontaktujte nás prosím bezodkladně.

Každý má ve smyslu § 11 a § 12 zákona na ochranu osobních údajů nárok na přístup ke svým osobním údajům a informacím. Můžete se nás tedy dotázat, jaké osobní údaje o Vás evidujeme, například formou doporučeného dopisu, e-mailem z adresy, kterou u nás máte evidovanou jako kontaktní, telefonátem do naší firmy.

Poptávkový formulář
Zákazník
Jméno / firma
Ulice / ČP
Obec
Kontakt
Email
Telefon
Rezervace
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Domácí zvíře


Partnerské weby
Zajímavé odkazy
Adresa

Apartmány a Villa Plischke
Lipová - lázně 475
790 01 Lipová - lázně

IČO 22988866 - Apartmány č.694

IČO 60966998 - Villa č.p.416

Kontakt

Ing. Irena Plischková
Tel./fax: +420 584 421 339
Mobil: + 420 604 567 299
apartmany@plischke.cz

Tvorba www stránek
© 2019 Poptávka ubytování Ubytování Jeseníky - apartmány a villa Plischke Lipová-Lázně. Všechna práva vyhrazena.
Design & Code by Voltage Multimedia Studio