Novinky

 4 novinky
U pobytů u nás máte vždy něco navíc

U pobytů u nás máte vždy něco navíc

06.01.2023

Změny a co připravujeme na zimu a léto 2023.

Už v létě 2022 jsme na velké zahradě vybudovali pro děti novou prolézačku se skluzavkou, pískovištěm a houpačkami. K tomu byla přidána velká pergola a děti mají také možnost  si vybít energii na nové trampolíně. Letošní jaro nás čeká na zahradě u penzionu vybudování malé prolézačky pro menší děti, ať mají také zabavení.

V roce 2021 jsme zrekonstruovali koupelny a kuchyně v apartmánech a pozměnili jsme i vybavenost jednotlivých pokojů. Na penzionu byl částečně vyměněn nábytek na pokojích včetně nových kvalitních lůžek. 

Doufáme, že změny a modernizace našich zařízení přinesou našim hostům větší pohodlí a dětem zábavu.

Timto chceme také upozornit, že ne všechny fotografie penzionu a vnitřního vybavení jsou aktuální. Zkrátka změny jsou rychlejší než fotodokumentace. smiley

PRÁZDNINY 2023

PRÁZDNINY 2023

06.01.2023
Jaro a léto 2023

I když je dnes doba složitá, i tak je odpočinek na horách dobrou volbou. Čistý svěží vzduch a příroda vás nabije energií.

Při pobytu u nás máte možnost využít dvě zahrady - jedna u penzionu, druhá u apartmánů, jež jsou od sebe vzdáleny 30m. Na každé je umístěné posezení s možnost opékání buřtů a aktivity pro děti. V případě nepohody vnitřní prostory penzionu nabízí zajímavé vyžití. V herně naleznete knihy, časopisy a fotbálek. Děti zde mají svůj koutek s kuchyňkou, kostkami  a dalšími hračkami. Můžete si u nás zapůjčit i společenské hry.

Chcete-li přesnou kalkulaci pobytu či více informací, určitě nás kontaktujte.

GDPR

GDPR

22.05.2018

Ode dne 25. května 2018 se bude ochrana osobních údajů fyzických osob v České republice řídit novými pravidly.Tato nová pravidla vycházejí z evropské legislativy, konkrétně nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecného nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „Nařízení“).

Před odesláním dotazu se prosím seznamte s novými pravidly - text v úvodu poptávkového formuláře. Děkujeme.

DŮVOD K NÁVŠTĚVĚ ...

DŮVOD K NÁVŠTĚVĚ ...

09.09.2016

Nyní se můžete dívat návštěvou u nás se můžete v této pohádkové krajině procházet :-)

https://www.youtube.com/watch?v=SMBgooVmzow

Obří skály , Jeseníky , DJ Phantom 2Publikováno 17.6.2015,  Hudba Phantasm (Trailer Music) od interpreta Jesper Kyd (Google Play)

 4 novinky